Kategorie      
Výrobci / značky
Novinky
Malí výrobci elektřiny od nového roku vydělají více na prodeji přebytků, umožní to druhý "výrobní" EAN

6. 12. 2022 Aktuálně Novela vyhlášky č. 408/2015 Sb. o Pravidlech trhu s elektřinou, kterou 6. 12. 2022 schválila Rada Energetického regulačního úřadu (ERÚ), od nového roku umožní sdílení elektrické energie v rámci bytových domů.Novela...

více
Navýšení alokace dotačního programu v Olomouckém kraji

31. 3. 2020 obdržel Olomoucký kraj oficiální vyrozumění o schválení dodatečných finančních prostředků ve výši cca 68 mil. Kč, které budou použity na podporu žádostí zařazených v rámci dotačního programu...

více
Výkupní ceny pro rok 202

Výkupní ceny pro rok 2020

více
Blog / Články

O nás

Úvod O nás

Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Když se ocitnete bez proudu, je potřeba rychle najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit nebo mít svůj vlastní zdroj elektřiny. A tou jsou právě fotovoltaická elektrárny. At už to je elektrárna hybridní, ostrovní nebo klasická síťová. 


Máme praxi v oboru přes 12 let, nainstalováno přes 650 systémů a věříme, že je vždy možné dělat věci lépe. Snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí a naslouchat našim zákazníkům, abychom mohli co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.


Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když naše služby doporučí svým přátelům. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

Zákaznická zóna

Site map

Copyright 2015 - 2023 © Fotovoltaické systémy